1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr7 im. Kazimierza Wielkiego Czechowice- Dziedzice

Szkoła Podstawowa nr7 im. Kazimierza Wielkiego Czechowice- Dziedzice

INNOWACYJNE ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Od początku roku szkolnego prowadzone są zajęcia innowacyjne, zatwierdzone przez Kuratorium w Bielsku-Białej, rozwijające wśród naszych młodszych uczniów klasy 3a i 2a szeroko pojętą przedsiębiorczość.

5

Zbieramy i pomagamy.

Zwierzęta liczą na naszą pomoc!

1

Zbieramy i pomagamy

Z dniem 18 grudnia 2015 zakończyła się w naszej szkole akcja „Dzieciaki – zbieramy pluszaki”. Zebrane maskotki zostały przekazane do Pogotowia Ratunkowego w Czechowicach-Dziedzicach.

0

WYCIECZKA DO BANKU PKO ODDZIAŁ PIERWSZY W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

W ramach trwających od początku roku szkolnego zajęć innowacyjnych, z zakresu przedsiębiorczości, podstaw ekonomii i oszczędzania, klasa 3a 25 listopada 2015 uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych w Banku PKO w Czechowicach-Dziedzicach.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA

W piątek 30 października uczniowie klas I-III naszej szkoły uczcili Światowy Dzień Oszczędzania wraz z SKO. Imprezę rozpoczęliśmy od prezentowania klasowego banera poświęconego oszczędzaniu. Następnie przedstawiciele klas drugich i trzecich w trzyosobowych zespołach brali udział w Turnieju wiedzy.

2

Dla BABCI I DZIADKA

24 stycznia 2015 w Miejskim Domu Kultury „Świt” uroczyście uczciliśmy „Święto Babci i Dziadka”.

14

Witaj Nowy Roku 2015

Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, (a jeszcze lepiej konto SKO) a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Życzą SKO-owicze z SP7

0

Szkolna gazetka SKO

Nasz szkolna gazetka zachęcająca do oszczędzania, odwiedzenia strony szkolneblogi.pl oraz udziału w konkursach SKO.

2

Zbiórka dla zwierząt

Najwspanialszą pomocą dla bezdomnych zwierząt byłoby podarowanie im własnego kąta. Żadne, nawet najlepsze, schronisko nie zastąpi zwierzakowi prawdziwego, kochającego domu.

0

Akcja Ekoszkoły

Nasza szkoła dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której jest organizowana zbiórka starych telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do ponownego użycia lub utylizacji.

1
1 2 następna ostatnia