1 2 następna ostatnia

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr7 im. Kazimierza Wielkiego Czechowice- Dziedzice

Szkoła Podstawowa nr7 im. Kazimierza Wielkiego Czechowice- Dziedzice

INNOWACYJNE ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Od początku roku szkolnego prowadzone są zajęcia innowacyjne, zatwierdzone przez Kuratorium w Bielsku-Białej, rozwijające wśród naszych młodszych uczniów klasy 3a i 2a szeroko pojętą przedsiębiorczość.

5

Zbieramy i pomagamy.

Zwierzęta liczą na naszą pomoc!

1

Zbieramy i pomagamy

Z dniem 18 grudnia 2015 zakończyła się w naszej szkole akcja „Dzieciaki – zbieramy pluszaki”. Zebrane maskotki zostały przekazane do Pogotowia Ratunkowego w Czechowicach-Dziedzicach.

0

WYCIECZKA DO BANKU PKO ODDZIAŁ PIERWSZY W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

W ramach trwających od początku roku szkolnego zajęć innowacyjnych, z zakresu przedsiębiorczości, podstaw ekonomii i oszczędzania, klasa 3a 25 listopada 2015 uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych w Banku PKO w Czechowicach-Dziedzicach.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA

W piątek 30 października uczniowie klas I-III naszej szkoły uczcili Światowy Dzień Oszczędzania wraz z SKO. Imprezę rozpoczęliśmy od prezentowania klasowego banera poświęconego oszczędzaniu. Następnie przedstawiciele klas drugich i trzecich w trzyosobowych zespołach brali udział w Turnieju wiedzy.

2

Dla BABCI I DZIADKA

24 stycznia 2015 w Miejskim Domu Kultury „Świt” uroczyście uczciliśmy „Święto Babci i Dziadka”.

14

Witaj Nowy Roku 2015

Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, (a jeszcze lepiej konto SKO) a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Życzą SKO-owicze z SP7

0

Szkolna gazetka SKO

Nasz szkolna gazetka zachęcająca do oszczędzania, odwiedzenia strony szkolneblogi.pl oraz udziału w konkursach SKO.

2

Zbiórka dla zwierząt

Najwspanialszą pomocą dla bezdomnych zwierząt byłoby podarowanie im własnego kąta. Żadne, nawet najlepsze, schronisko nie zastąpi zwierzakowi prawdziwego, kochającego domu.

0

Akcja Ekoszkoły

Nasza szkoła dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której jest organizowana zbiórka starych telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do ponownego użycia lub utylizacji.

1
1 2 następna ostatnia