22.01.2021

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

29 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY

TO „FINAŁ Z GŁOWĄ”.


Od piątku 22 stycznia do czwartku 28 stycznia
W NASZEJ SZKOLE, w każdej klasie 1-3
WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY
BĘDZIE ZBIERAŁA ŚRODKI NA ZAKUP SPRZĘTU DLA LARYNGOLOGII, OTOLARYNGOLOGII I DIAGNOSTYKI GŁOWY.

W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawiał nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra - kolorów miłości, radości i optymizmu. Potrzebujemy filozofii, która zawsze i w każdej sytuacji szuka tych momentów, które wydobędą z nas najbardziej słoneczne pokłady siły, energii, wzajemnego bycia ze sobą, wzajemnego szacunku, tolerancji i pogody ducha. Tego nam dzisiaj potrzeba. Dlatego, po raz kolejny prosząc o wsparcie, WOŚP zapewnia, że efektem jej działań jest skuteczna pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują. W czasie 29. Finału jeszcze bardziej, jeszcze głośniej i jeszcze mocniej Orkiestra będzie grała z głową!

 

 

BARDZO PROSIMY O WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI.

 

KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST WAŻNA!

 

W sekretariacie jest puszka, do której każdy Pracownik naszej szkoły może się dorzucić 😊

 

Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy!