18.04.2014

Święto Pracowników Służby Zdrowia

14 kwietnia odbył się w naszej szkole apel dla uczniów z klas I-III z okazji Święta Pracowników Służby Zdrowia. Uczniowie z klasy II D pod kierunkiem opiekunki PCK Doroty Piątek przygotowali program artystyczny promujący zachowania prozdrowotne. Duże wrażenie na zgromadzonych wywarły mikroby, które pokazywały, że niewłaściwa higiena może prowadzić do wielu chorób. Występ był podziękowaniem dla pielęgniarki szkolnej Pani Zofii Osuch za wszystkie porady i całą pomoc medyczną, jakiej udziela uczniom naszej szkoły. W apelu wzięły również dzieci z Przedszkola nr 5. Miały także możliwość obejrzenia pomiaru ciśnienia oraz zwiedzenia szkoły. Otrzymały także upominki przygotowane przez uczniów z kl. ID i IE pod kierunkiem P. Anny Długosz i P. Katarzyny Zdon.

 

apel2.JPG

 

apel.JPG

 

DSCF8011.JPG

 

DSCF8014.JPG

 

apel1.JPG

 

Opracowała: D. Piątek

1
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 27
  • 26
Komentarze