26.05.2022

Pomoc Afryce- akcja charytatywna

W tym roku szkolnym cała społeczność uczniowska klas 1-3 naszej szkoły, włącza się w akcję charytatywną polegającą na dożywianiu głodnych dzieci z Madagaskaru.

Polska Fundacja Dla Afryki kontynuuje bowiem swą akcję rozpoczętą w latach poprzednich i zamierza oprócz zbudowania stacjonarnych stołówek, zbudować nowe stołówki mobilne dla bezdomnych, głodnych dzieci i wydawać w miejscu ich gromadzenia się 120 gorących obiadów przez pięć dni w tygodniu.

Drogi Darczyńco!

Wystarczy, że zabierzesz do swego domu bezpłatny magnes z wizerunkiem Dorine, a ten upominek, być może spowoduje, że zechcesz wspomóc finansowo głodne, afrykańskie dzieci. Zbiórka rusza już od 1 czerwca 2022r. Puszka na datki będzie znajdować się w świetlicy szkolnej pod opieką pracujących tam nauczycieli.

Zachęcam Cię serdecznie do wejścia na stronę internetową www.pomocafryce.pl gdzie można znaleźć szczegółowe informacje o bieżącym projekcie, a także tych wcześniejszych zrealizowanych w poprzednich latach. Rozpocznij pomoc swym rówieśnikom w DNIU DZIECKA!

 

Opiekun wolontariatu klas 1-3

Małgorzata Słabicka

 

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 2
  • 4