26.11.2020

Od tolerancji do życzliwości

Z okazji obchodzonych 16 listopada „Międzynarodowego Dnia Tolerancji” oraz 21 listopada „Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień” nauczyciele wspomagający zaprosili całą szkolną społeczność do udziału w akcji pod hasłem: "Od tolerancji do życzliwości". Miała ona na celu uwrażliwienie uczniów na drugiego człowieka oraz upowszechnianie życzliwej postawy jako filaru współżycia społecznego.

Od 16 do 20 listopada, każdego dnia uczniowie, rodzice oraz nauczyciele poprzez e-dziennik otrzymywali link z zadaniem do wykonania.  Z nadesłanych odpowiedzi na nasze zadania utworzyliśmy galerię życzliwości i złotych myśli. Na zakończenie naszej zabawy na najbardziej wytrwałych czekała niespodzianka w postaci Escape roomu!
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły wyzwanie i przyłączyły się do wspólnej zabawy! Wasze zaangażowanie udowodniło, że można i warto wspólnie stworzyć „coś niepowtarzalnego”!
Mamy nadzieję, że przesłanie akcji „Od tolerancji do życzliwości” zagości w naszej szkole nie tylko od święta, ale i na co dzień! Pamiętajmy, że życzliwość, uśmiech, wzajemny szacunek oraz zrozumienie są lekarstwem na wszystko!
 
„IM BARDZIEJ JESTEŚMY ŻYCZLIWI, TYM BARDZIEJ JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI!”
A. Bittner-Jasińska
                                                                                                                                                                 E. Nowakowska
                                                                                                                                                                 A. Długosz
                                                                                                                                                                 M. Musielewska
 
0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 13
  • 18