19.11.2012

"Najedzone Dziewiąteczki" liczą na głosy

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Tesco dla szkół – „Zdrowo najedzeni”.

W konkursie są do wygrania fantastyczne nagrody dla szkoły !

Oto link do konkursowego filmiku:

http://www.tescodlaszkol.pl/galerie-konkursowe--strona-filmu,1.dhtml?id_videos=21281&page=1&offset=3&limit=10

Co zrobić aby zagłosować na naszą szkołę?

 

1. Zarejestruj konto i zaloguj się. Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany ‘nick’, czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców. Jeśli macie już gotowe konto i hasło, zalogujcie się na stronie. Tylko zalogowani będziecie mogli głosować.

2. Oddaj głos. Przy każdym filmie w okresie głosowania, czyli od 19.11 do 17.12.2012r. znajdziecie przycisk „oddaj głos”. Żeby zagłosować, wystarczy być zalogowanym i kliknąć w przycisk.

3. Jeden zalogowany użytkownik ma możliwość oddania jednego głosu dziennie na dany film. Czyli jednego dnia możecie zagłosować na kilka filmów konkursowych, ale każdemu można przyznać tylko jeden „punkt”. Następnego dnia z tego samego konta można ponownie oddać głosu na ten sam filmik.

Liczymy na Wasze głosy :)

1
Dodaj Komentarz
 • 4
 • 1
 • 8
Komentarze
 • Ola
  Ola
  37.30.xxx.xxx
  2012-12-02 19:53 | Temat: super gra!
  ODPOWIEDZ

  Na stronie www.tescodlaszkol.pl można też zdobyć dodatkowe punkty biorąc udział w fajnej grze! Karmimy Stworka i zyskujemy głosy na nasz filmik. Polecam!