13.04.2022

„Mały OKR”- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2022

Konkurs Recytatorski „Mały OKR” został właśnie rozstrzygnięty. W tym roku Młodzi Recytatorzy przesyłali swoje wystąpienia do mysłowickiego MOK-u drogą elektroniczną. Prezentacje wybranych przez siebie wierszy oceniali profesjonalni jurorzy: Adam Radosz, Barbara Wójcik-Wiktorowicz oraz Jarosław Filipski, którzy tak podsumowali tegoroczny konkurs: „Jury docenia wszystkich uczestników, którzy w tym trudnym czasie zdecydowali się na udział w konkursie, zachęca do dalszego rozwijania umiejętności recytatorskich i wierzy, że kultura słowa w dzisiejszych czasach ma niezwykłą siłę”.

Miło mi poinformować, że wyłoniona w eliminacjach szkolnych uczennica naszej szkoły Julia Król z klasy 3b zajęła w tegorocznym konkursie I miejsce, a Jagoda Bodora z klasy 2b wyróżnienie. Za udział w konkursie dziękujemy również Zuzannie Kłos uczennicy klasy 2b.

Zwyciężczyni konkursu Julia Król, została nominowana do kolejnego- wojewódzkiego etapu konkursu, w którym zajęła II miejsce.

Laureatki etapu miejskiego zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i upominkami, podczas uroczystej gali w MOK-u w Mysłowicach, która odbyła się 9 kwietnia. Gratuluję uczestniczkom talentu recytatorskiego i zapraszam do obejrzenia filmu z eliminacji miejskich oraz galerii zdjęć wykonanych podczas wręczania nagród.

Koordynator konkursu szkolnego

Małgorzata Słabicka

https://ne-np.facebook.com/mokmyslowice/videos/15-marca-odbyły-się-mysłowickie-eliminacje-do-małego-okr-czyli-konkursu-recytato/701993044158381/