06.05.2022

II Wiosenny Szkolny Turniej Scrabble

Dnia 13 kwietnia 2022 r., w Światowym Dniu Scrabble, w naszej szkole odbył się II Wiosenny Turniej Scrabble, wracając po pandemicznej przerwie.

Udział w rozgrywkach brały dwuosobowe zespoły z siódmych i ósmych klas. Mamy nadzieję, że zwyczaj wiosennych spotkań pozostanie na stałe obyczajem w naszej szkole, gdyż Scrabble to nie tylko gra pogłębiająca znajomość języka, lecz także rozwijająca osobowość gracza w zakresie zdolności podejmowania decyzji strategicznych, myślenia logicznego, ćwiczenia pamięci, radzenia sobie ze stresem. Sprzyja również nawiązywaniu kontaktów społecznych. Szkolnymi Mistrzami Scrabble została para: Denis Korbecki z klasy 8a oraz Oskar Krupa z klasy 8e wz wynikiem 208 punktów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych rozgrywek i dobrej zabawy! 

Organizatorki konkursu 

Agnieszka Ferenc 

Magdalena Jęczmyk