09.12.2011

Globalne czytanie dla dzieci z Bankiem ING

Bank ING rozpoczął czwartą edycję Globalnego Wyzwania. W ramach międzynarodowej akcji, pracownicy ING na całym świecie, w tym również ING Banku Śląskiego, angażują się w różnorodne działania społeczne na rzecz dzieci.W ramach tej akcji wolontariusze Banku ING gościli 21 listopada 2011r. w  naszej szkole. Wraz z Lwem Lucjanem czytali w klasach pierwszych książeczkę terapeutyczną pt. „Lucjan Lew, jakiego nie było”.

 

Nowyobraz2.JPG

Lew Lucjan i książka pod tytułem "Lucjan Lew, jakiego nie było" zostały przyjęte z ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem ze strony dzieci. Zasłuchane twarze i cisza, z jaką dzieci słuchały czytana książkę świadczyło o tym, że akcja była wspaniałym pomysłem. Każdy pierwszoklasista otrzymał książeczkę o Lwie Lucjanie, kolorowe kredki oraz słodki poczęstunek. Ogłoszono konkurs plastyczny wśród uczniów klas pierwszych na narysowanie jak najciekawszej postaci Lwa Lucjana.

 

Nowyobraz.JPG

Uczniowie klas pierwszych, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9 im. Bernarda Świerczyny w Mysłowicach bardzo dziękują za inicjatywę Banku ING za czytanie z Lwem Lucjanem bajki "Lucjan Lew, jakiego nie było".

1
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 11
  • 0
Komentarze