13.03.2012

Akcja promująca oszczędzanie

"W SKO dziś oszczędzamy - na zieloną szkołę wyjeżdżamy"

Już niebawem uczniowie klas trzecich naszej szkoły będą pakować walizki na wyjazd do zielonej szkoły. Trzecioklasiści oszczędzali na książeczkach SKO już od pierwszej klasy. Pieniążki, które zgromadzili na książeczkach mogą przydać się podczas wyjazdu. Niektórzy uczniowie z zaoszczędzonych pieniędzy wpłacają na koszt wycieczki lub zostawiają sobie na drobne wydatki, które wykorzystają w trakcie wyjazdu.

W naszej szkole to już tradycja w oszczędzaniu na wyjazd do zielonej szkoły.

W tym roku wśród uczniów klas trzecich najlepszymi zbieraczami, którzy zostawiają pozostałe klasy w tyle są uczniowie klasy III d.

Gratulujemy.

 

 

 

Klasa III d wraz z wychowawcą

 

DSCF6112.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 2
  • 6