14.12.2018

6 grudnia na sportowo w "Maksymku"

Klasa 3A do trzech lat świętuje w sali zabaw Maksymek". Mamy dużo energii, więc bezpiecznie możemy ją wykorzystać. W tym roku nie obyło się bez niespodzianek.

W drodze na zabawę niespodziewanie spotkaliśmy Mikołaja na paletowych ławeczkach przy ul. Katowickiej. Niestety, nie miał prezentów, ale zaprzyjaźniona pani mieszkająca w pobliskiej klatce powiedziała nam, żebyśmy nie zapomnieli wracając z zabaw odwiedzić go powtórnie.

W sali rozebraliśmy się z ciepłych ubrań i przygotowaliśmy się do zabaw. Na zdjęciu 2 jest pani Natalia Stolecka, która zawsze świętowała z nami to święto. Był też maleńki Mikołajek- Jacuś- syn Pani Natalii (w czerwonej czapce mikołajkowej siedzi w pierwszym rzędzie!). Następnie było omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas naszego pobytu. 2godziny wspaniałej zabawy minęły tak szybko!!! Był również poczęstunek. Najbardziej smakował nam świeży popcorn. Nikt nie wierzył, że trzeba wracać do domu. Zostało tylko wysuszyć włosy... Wracając podeszliśmy do Mikołaja. Miał coś dla nas- słodką niespodziankę. Wszyscy się ucieszyli.

Obiecaliśmy mu także, że poinformujemy wszystkie dzieci, że w tym miejscu przed świętami pojawi się szopka. Zapraszamy do odwiedzenia jej podczas grudniowych spacerów.

A z Mikołajem spotkamy sie za rok...

1
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 0
  • 8
Komentarze