17.05.2013

VIII GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY

10 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi odbył się VIII Gminny Konkurs Informatyczny. Uroczystego rozpoczęcia konkursu dokonał pan Krzysztof Zakrzewski - dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Kamieniu Pomorskim.

W konkursie brali udział uczniowie klas IV – VI ze szkół naszej gminy. Walczyli oni o tytuł "Najlepszego Informatyka Szkół Podstawowych Gminy Kamień Pomorski”. Konkurs składał się z części teoretycznej i praktycznej, obejmującej zagadnienia wykraczające poza zakres podstawy programowej nauczania. W części teoretycznej dzieci miały rozwiązać test, następnie odbyła się część praktyczna.
Konkurs był połączony z poczęstunkiem, który ufundowała nam Rada Rodziców. Dzieci po każdej części konkursu mogły odpocząć, coś przekąsić i nawiązać relacje z kolegami i koleżankami z innych szkół.
Po zakończonym konkursie pani Dyrektor Elżbieta Słowik wraz z panem Krzysztofem Zakrzewskim wręczyli zwycięzcom dyplomy i nagrody. Zdobywca I miejsca Aleksandra Dzięgielewska ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie otrzymała tytuł "Najlepszego Informatyka Szkół Podstawowych Gminy Kamień Pomorski” oraz książkę ufundowaną przez pana Krzysztofa Zakrzewskiego,
II miejsce zajął Eryk Redosz ze Szkoły Podstawowej nr 1,
III miejsce zajęła Natalia Fiłatow ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział.
Organizatorzy serdecznie dziękują Radzie Rodziców za dofinansowanie, które umożliwiło zakup nagród na konkurs i przygotowanie poczęstunku.

 

16405.jpg

 

 

16406.jpg

 

 

16407.jpg

 

 

16408.jpg

 

1
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 12
  • 16
Komentarze