24.04.2013

„Każdy ma jakieś zdolności, ma do czegoś talent”

„Każdy ma jakieś zdolności, ma do czegoś talent” – pod takim hasłem odbył się II Szkolny Przegląd Talentów w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

Nie od dziś wiadomo, iż kamieńska „dwójka” to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Świadczy o tym fakt, iż w ubiegłym roku szkolnym otrzymała zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów” nadawany przez Ministra Edukacji Narodowej. Oznacza to, iż przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

W ramach obchodów Szkolnego Przeglądu Talentów najzdolniejsi uczniowie spośród wszystkich klas prezentowali swoje talenty.Wśród nich znaleźli się aktywisci SKO. Ogromnym zainteresowaniem cieszył występ Karoliny Walter z klasy II b, która zagrała na gitarze elektrycznej oraz Martyny Florianowicz z klasy VI b recytującej fragment prozy. Wśród prezentowanych talentów nie mogło zabraknąć solistów, tancerzy, muzyków, czy też talentów sportowych.

Z roku na rok przybywa w naszej szkole utalentowanych uczniów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze większa ilość uczniów postanowi zaprezentować swój talent.

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Kubik za przygotowanie dekoracji.

 

DSCF3398.JPG

 

 

DSCF3400.JPG

 

 

DSCF3414.jpg

 

 

DSCF3421.jpg

 

 

DSCF3417.jpg

 

 

DSCF3422.jpg

 

 

DSCF3415.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 24
  • 5
  • 19