1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

SZKOLNY KONKURS "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"

Przypominamy, że w naszej szkole został ogłoszony szkolny konkurs matematyczny: "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA", którego hasło przewodnie brzmi: „Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza!”

1

Uroczyste przyjęcie naszych uczniów do grona członków SKO

Wczoraj nasi uczniowie na uroczystym apelu zostali przyjęci do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Książeczki oraz karty SKO wręczył im osobiście pan Władysław Sikora, dyrektor PKO Bank Polski S.A. w Rybniku.

8
1