22.01.2014

Gwiazdka dla Sierra Leone - AKCJA ZAKOŃCZONA!!!!!

W tym roku szkolnym towarzyszy nam przesłanie, iż: „wystarczyłoby, aby dla przemian świata ktoś, nawet mały, miał odwagę rozpocząć”.

O tym, jak bardzo prawdziwe są te słowa, mieliśmy okazję przekonać się tuż przed świętami w grudniu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły: dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz grup świetlicowych: pań Joli i Lidki, Doroty, Małgosi Zaręby, Karoliny i Asi postanowiły włączyć się do akcji UNICEF „Gwiazdka dla Sierra Leone”, najpierw przygotowując, a później sprzedając świąteczne aniołki i tym samym pomagając swoim rówieśnikom z krajów rozwijających się.

Wszystkie aniołeczki znalazły nowe domy na święta, a dzięki wsparciu naszej Szkolnej Społeczności akcja zakończyła się sukcesem. Udało nam się zebrać 1000 zł. Kwota ta pozwoli zakupić szczepionki dla kilkuset dzieci. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które zachciały kupić aniołka i wesprzeć naszą akcję: dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły i odwiedzającym nas gościom.

Mamy nadzieję, że w ramach Klubu Szkół UNICEF jeszcze wielokrotnie będziemy mogli razem pomagać dzieciom z różnych stron świata.

0
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 19
  • 24