1

Trening mózgu dla każdego
Chcesz poprawić swoją pamięć, logiczne myślenie, poćwiczyć koncentrację i zwiększyć szybkość uczenia się? Jeśli tak, to zapraszam Cię na wyjątkowy trening. Trening mózgu.
1
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Słupnie

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie. Choć SKO w naszej szkole działa dopiero 2 lata, ma już swoich 55 wiernych członków. Na swoim koncie mamy już kilka konkursów, akcji promujących oszczędzanie. Prowadzimy stałą gazetkę ścienną i rubrykę na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do włączenia się do SKO, do czytania i oglądania naszego bloga oraz do komentowania naszych wpisów. Życzymy przyjemnego odbioru!

31 października-Światowy Dzień Oszczędzania

31 października obchodziliśmy w naszej szkole po raz pierwszy Światowy Dzień Oszczędzania. Z tej okazji przybyli do nas pracownicy banku PKO PB z Radzymina.

7
1