12.12.2012

HURRA!!! ZOSTALIŚMY WYRÓŻNIENI!!!

PKO, SKO Ostrowite wygra to... moc oszczędzania jest w Nas!

Praca wykonana przez całą szkołę w listopadzie  zaprocentowała. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Nasz blog otrzymał wyróżnienie, a to przecież początek rywalizacji o tytuł bloga miesiąca, więc mamy nadzieje, że Nasze kolejne pomysły przypadną do gustu Komisji Konkursowej i zdobędziemy dla Naszej szkoły laptopa. Miło nam również, że ciągle zyskujemy nowych sympatyków, co widać po ilości odwiedzin!

Przybywa Nam także ciągle nowych członków, którzy otwierają internetowe konta SKO. Powoli , gdyż mamy dopiero  otwartych 50 kont i 3 konta celowe!

Można zatem śmiało powiedzieć, że 1/3 uczniów naszej szkoły należy do Szkolnej Kasy Oszczędności.

Pozostali dopingują Nas i wspierają, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Liczymy na WAS!!!

kciuki.jpg

Chwała Żyrafie!!!

22
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 6
  • 11
Komentarze