1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie

Wizyta w sklepie

16 lutego 2023 r. uczniowie kl. 2 wraz z wychowawcą Panią Aleksandrą Wawrzyniak udali się do sklepu w Urbanowie. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z pracą ekspedientki, poznaniem artykułów znajdujących się w sklepie i ich cenami oraz możliwością zrobienia drobnych zakupów, które skosztowali po ...

0

Konkurs plastyczny „Zwierzyna Wielkopolskich Lasów-rysowana ręką małych przyrodników”.

W dniu 20 stycznia 2023 roku w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się finałowa gala i wręczenie nagród laureatom czwartej edycji konkursu plastycznego pt. „Zwierzyna Wielkopolskich Lasów-rysowana ręką małych przyrodników”. Celem konkursu było przedstawienie w ciekawy i oryginalny s ...

1

Zimowy Bal Karnawałowy w oddziałach przedszkolnych.

W piątek 20.01.2023 r. w grupie 5-6 latków oraz we wtorek 24.01.2023 r. w grupie 3-4 latków odbyły się "Zimowe bale karnawałowe". Dzieci chętnie brały udział w proponowanych zabawach i konkurencjach, a najwięcej radości sprawiła im bitwa na śnieżki. Uśmiechów w sali nie brakowało.

0

Nowi członkowie zasilili szeregi SKO.

Z przyjemnością informujemy, że na przełomie grudnia i stycznia nowi członkowie zasilili szeregi SKO w naszej szkole. Życzymy im wytrwałości w oszczędzaniu, spełniania marzeń oraz niekończącego się źródła pieniążków, które będą zasilały ich konta. Miłej przygody i samych dużych wpłat.

0

Kaligrafia na zajęciach.

Uczniowie klasy V i VII naszej szkoły na zajęciach j.polskiego i zajęciach kształtujących i rozwijających kreatywność ćwiczyli kaligrafię. W ramach ich działań powstał napis SKO - trzy litery, które sprawiły nie lada trudność.

0

Akcja „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Św. Jan Paweł II. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie przyłączyła się do akcji „ I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” - pakowania ...

0
1