29.03.2017

Wiosna, wiosna, ach to Ty!!!

21 marca powitaliśmy wiosnę w naszej szkole. Z tej okazji czekało na nas wiele atrakcji. Chętni uczniowie mogli się zmierzyć w turnieju szachowym.

img

Każdy chętny, duży czy mały mógł spróbować swoich sił w turnieju tenisa stołowego.

img

 

Dla uczniów klas 0 - III został również zorganizowany konkurs recytatorski pt. "Mój ulubiony wiersz". Uczniowie zadbali nie tylko o piękną recytację, ale również o piękny wygląd.

imgimgimg

Każdy, kto nie miał ochoty na rywalizację, ale na zwykły relaks, mógł udać się do śwetlicy, gdzie można było tworzyć różne cuda z papieru.

img

W ciągu całego dnia w szkole działały kawiarenki. Każda klasa miała swoje stoisko, na którym sprzedawała najróżniejsze domowe wyroby. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na szkolne wycieczki.

imgimgimgimgimg  

Ostatnim i najbardziej wyczekiwanym punktem szkolnej imprezy było spalenie marzanny. Aby mieć całkowitą pewność, że zima do nas nie wróci, każda klasa przygotowała własną marzannę. 

imgimgimgimg

Cóż to było za widowisko!!! Wszyscy byli zachwyceni. Wygląda na to, że udało nam się przegonić zimę, gdyż od kilku dni nad naszą szkołą cały czas świeci słońce:)

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 36
  • 29