04.06.2018

Piknik edukacyjny z okazji Dnia Dziecka i podsumowanie projektu „Rozwój kompetencji uczniów z gminy Szczebrzeszyn

Piknik edukacyjny z okazji Dnia Dziecka i podsumowanie projektu „Rozwój kompetencji uczniów z gminy Szczebrzeszyn” 🎉🎉🎉🌞❤️ Kreatynie, sportowo i edukacyjnie - tak uczniowie naszej szkoły świętowali tegoroczny Dzień Dziecka. Podczas apelu podsumowany został projekt „Rozwój kompetencji uczniów z gminy Szczebrzeszyn”, w którym przez cały rok szkolny uczestniczyli nasi uczniowie. 🔬🔭📚 Pełen atrakcji - zarówno sportowych, jak i edukacyjnych - był piknik, który odbył się na boisku szkolnym. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach z języka angielskiego, chemii i przyrody, rozgrywkach sportowych, a także zajęciach fitness prowadzonych przez instruktorkę z Platinium Fitness w Zamościu. Piknik edukacyjny zakończony został wspólnym tańcem „Belgijki” i życzeniami dla wszystkich uczniów

Piknik edukacyjny z okazji Dnia Dziecka i podsumowanie projektu „Rozwój kompetencji uczniów z gminy Szczebrzeszyn” 🎉🎉🎉🌞❤️
Kreatynie, sportowo i edukacyjnie - tak uczniowie naszej szkoły świętowali tegoroczny Dzień Dziecka. Podczas apelu podsumowany został projekt „Rozwój kompetencji uczniów
z gminy Szczebrzeszyn”, w którym przez cały rok szkolny uczestniczyli nasi uczniowie. 🔬🔭📚
Pełen atrakcji - zarówno sportowych, jak i edukacyjnych - był piknik, który odbył się na boisku szkolnym. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach z języka angielskiego, chemii i przyrody, rozgrywkach sportowych,
a także zajęciach fitness prowadzonych przez instruktorkę
z Platinium Fitness w Zamościu. Piknik edukacyjny zakończony został wspólnym tańcem „Belgijki” i życzeniami dla wszystkich uczniów

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 4
  • 10