07.04.2015

Bezpieczni na drodze

 

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie w roku szkolnym 2014/2015 brali udział w VII Konkursie Plastycznym „ Bezpieczni na drodze”. Celem konkursu było przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty. Głównym organizatorem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu we współpracy z Zespołem Szkół im. Tadeusza Kościuszki   w Suchowoli.

Konkurs plastyczny „ Bezpieczni na drodze” kierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu działania WORD Zamość. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było indywidualne wykonanie przez ucznia plakatu. Prace były oceniane w grupie wiekowej : kl. I – VI szkoły podstawowej. Prace konkursowe z hasłem promującym prawidłowe zachowanie się pieszych, pasażerów i rowerzystów na drodze mogły być wykonane różnymi technikami plastycznymi. Konkurs przebiegał w dwu etapach : szkolnym i rejonowym.

Z naszej szkoły zostali nagrodzeni następujący uczniowie:


- Kasjana Wyłupek kl. I a

- Magdalena Borowska kl.I a

- Leonard Bożek kl. III a


Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci kalendarzy, plecaków szkolnych, kamizelek odblaskowych, dyplomów przygotowanych przez Ministerstwo Gospodarki oraz WORD w Zamościu.W spotkaniu podsumowującym konkurs uczestniczyło 600 osób byli to uczniowie z 139 szkół podstawowych, nauczyciele, rodzice oraz dyrektorzy szkół. Nasi uczniowie też byli.

droga1 droga2 droga3
droga4 droga5 droga6

 

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 23
  • 17