Konkurs SKO – rozstrzygnięcie etapu regionalnego oraz start głosowania internautów
W rywalizacji wzięły udział szkoły podstawowe, które uczestniczą w programie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego. Tegoroczna edycja ma charakter szczególny – odbywa się w roku jubileuszowym 90-lecia SKO pod egidą banku.
117
Blog SKO

Świebodzin Szóstka

Świebodzin Szóstka

Witamy na blogu SKO SP-6. Zapraszamy do czytania i głosowania.

„Akademia Zdolnych Uczniów w Gminie Świebodzin”

W ramach projektu „Akademia Zdolnych Uczniów w Gminie Świebodzin” w naszej szkole realizowane są różnorodne zajęcia. Jednymi z nich są zajęcia teatralne. Zajęcia teatralne to doskonała propozycja dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje talenty aktorskie, wyobraźnię i zdolności interperson ...

0

XIX edycja konkursu pięknego czytania o tytuł ,,Bajarza”

W konkursie udział brali uczniowie wyłonieni w eliminacjach wewnątrzklasowych z klas II i III. W tym roku uczniowie czytali fragmenty książki pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Podczas czytania oceniana była: wyraźna artykulacja, płynność i swoboda czytania, interpretacja utworu, głoś ...

0

„Czy znasz profesora Eugeniusza Romera?”-konkurs

3 lutego 2026 roku świętowaliśmy 155 rocznicę urodzin wybitnego polskiego geografa i kartografa: profesora Eugeniusza Romera. To on w 1918 roku, podczas decydujących rozmów o nowych granicach powojennej Europy wspierał swoją wiedzą najważniejszych polskich polityków uczestniczących w konferencji ...

0

Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie zagrał razem z WOŚP!

W tym roku nasza społeczność przedszkolna i szkolna po raz kolejny pokazała, że ma wielkie serca i ogromną moc pomagania. W ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowaliśmy szereg wydarzeń, które połączyły pomoc potrzebującym z radością wspólnego działania.

0

„Rozgrzewamy serca” – sportowo i z sercem!

22 stycznia nasza sala gimnastyczna wypełniła się ruchem, uśmiechami i dobrą energią! Podczas wydarzenia sportowego „Rozgrzewamy serca” wspólnie z Przedszkolakami, Uczniami oraz Rodzicami spędziliśmy aktywny czas, jednocześnie wspierając finał WOŚP – dziękujemy za każdą wpłatę „co łaska”!

0

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…

Głośne czytanie Dziadów, cz. II Adama Mickiewicza

0

Szlachetna Paczka

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetnej Paczki, której celem jest mądre pomaganie rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz nauczycieli udało nam się przygotować paczki pełne nie tylko niezbędnych produk ...

0

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

0

„Ćwiczę moje dłonie” zajęcia w ramach projektu „Akademia zdolnych uczniów w gminie Świebodzin”

Pod koniec października rozpoczęły się zajęcia „Ćwiczę moje dłonie” w dwóch grupach dla klas pierwszych i drugich. W ramach zajęć skupiamy się przede wszystkim na wzmocnieniu mięśni oraz pracy zarówno motoryki dużej jak i małej.

0