30.09.2016

Spotkanie z p. Aliną Sadłowską

Dyrektor Banku PKO BP Oddział nr1 w Kadzidle

27.09.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Aliną Sadłowską - Dyrektorem Banku PKO BP Oddział nr1 w Kadzidle. Głównym celem spotkania było zachęcenie uczniów do oszczędzania. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści naszego Gościa o możliwościach jakie daje oszczędzanie i jednogłośnie postanowili włączyć się do programu SKO. Na zakończenie wszyscy oszczędzający dostali od Pani Dyrektor długopisy.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 0-III SP i IV-VI SP oraz nauczyciele i rodzice. Dziękujemy Pani Alinie Sadłowskiej za miłe spotkanie. Organizatorem spotkania były opiekunki SKO p. Marta Pabich i p. Urszula Kisiel.

imgimg

PRZYPOMNIJMY:

W naszej szkole działa SKO (Szkolna Kasa Oszczędności) pod patronatem Banku PKO BP oddział nr1 w Kadzidle. Pomysł powstania SKO w naszej szkole narodził się z myślą zaszczepienia wśród uczniów idei gospodarowania posiadanymi kieszonkowymi, oszczędnościami, itp. Chcemy pokazać uczniom, że nawet najmniejszy systematycznie odkładany pieniądz 
w bliższej czy dalszej przyszłości przyniesie zysk w postaci:
- zgromadzonej kwoty na zakup wymarzonej rzeczy,
- kieszonkowego na wycieczkę czy wakacje,
- nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Każde dziecko oszczędzające w SKO otrzymuje legitymację ze swoim indywidualnym numerem konta SKO, na które można wpłacać pieniądze w dowolnym banku, na poczcie lub u opiekuna SKO. Zachęcamy członków SKO naszej szkoły do korzystania z oferty SKO oraz zapraszamy innych uczniów do oszczędzania w SKO.

Prowadzimy również szkolnego bloga. Zapraszamy do odwiedzania strony https://www.szkolneblogi.pl/blogi/spwach/.

imgimg

imgimg

1
Dodaj Komentarz
 • 13
 • 1
 • 7
Komentarze
 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  79.191.xxx.xxx
  2016-09-30 19:59 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  ▀██▀▀▄
  ┌██┌┌┌█
  ┌██┌┌┌█
  ▄██▄▄▀-ZIEŃ
  ˜”*°•✿❀ ჱܓ
  --------▀██▀▀▄
  --------┌██┌┌┌█
  --------┌██┌┌┌█
  --------▄██▄▄▀-OBRY !!!
  Serdecznie pozdrawiamy.
  Życzymy wspaniałego weekendu !!!