05.06.2019

Piknik rodzinny z Lokatką i Pancernikiem

Dnia 1 czerwca przy szkole w Wachu odbył się piknik rodzinny. Był to wyjątkowy dzień, gdyż dzieci obchodziły swoje święto "Dzień Dziecka". 

SKO-wicze przygotowali stoisko PKO z konkursami dla wszystkich dzieci.

Nie zabrakło też pracowników Banku PKO BP w Kadzidle, p. Wiesławy Kawałek oraz p. Ludmiły Parzych, które zachęcały uczniów do udziału w konkursie rozdając losy konkursowe oraz słodkie upominki. 

Podczas pikniku czekała na dzieci wspaniała niespodzianka z okazji "Dnia Dziecka". Tego dnia odwiedziła SKO-wiczów Lokatka wraz z Pancernikiem. Żyrafka i Pancernik przeprowadzili konkurs dla wszystkich dzieci. Aby dostać nagrodę, każde dziecko musiało odpowiedzieć na pytanie dotyczące SKO m.in. "Które urodziny w tym roku obchodzi bank PKO BP?", "Co oznacza skrót SKO?" itp. 

Po zakończonym pełnym emocji konkursie,  dzieci porwały Lokatkę i Pancernika do tańca. Wszyscy bawili się wspaniale.

Podczas pikniku uczniowie wzięli udział w różnych grach i zabawach przeprowadzonych przez DJ Kurp z Kadzidła z pomocą SKO-wiczów.

 

Wszyscy zgromadzeni mogli też podziwiać wspaniały występ Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Wach”, z którym gościnnie wystąpiły dziewczęta z SKO przygotowane przez pana Ryszarda Kaczyńskiego. 

Po przemówieniach gości ważnym  elementem edukacyjnym były pokazy OSP z Wachu oraz Grupy Ratowniczej „Nadzieja” w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany został poczęstunek oraz kiełbaski, które rodzice wraz z dziećmi mogli upiec na grillu. Spotkanie upłynęło w rodzinnej i radosnej atmosferze.

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 4
  • 13