20.01.2019

Góra Grosza

 Znalezione obrazy dla zapytania gora grosza

26.11.2018r. w naszej szkole rozpoczęła się akcja ''Góra Grosza", która trwała do dnia 02.01.2019r. Komisja pod przewodnictwem Pani Dyrektor, opiekunek SU i uczniów z SKO przeliczyła monety i sporządziła protokół. Oryginał protokołu przesłała do Towarzystwa Nasz Dom.

img

Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych oraz rodzin zastępczych.

img

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji uczniom, Księdzu Proboszczowi naszej parafii, nauczycielom na czele z Panią Dyrektor, pracownikom naszej szkoły oraz rodzicom. Wszyscy pokazaliśmy, że jesteśmy społeczeństwem wrażliwym i nieobojętnym na los innych, że potrafimy się zjednoczyć w imię wspólnego celu.

Dziękujemy też naszym SKO-wiczom, którzy czuwali nad przebiegiem akcji i przeliczyli zebrane monety.

img

img

img

img

Znalezione obrazy dla zapytania gora grosza

4
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 5
  • 7
Komentarze