02.06.2019

Cyrk "Szok" w naszej szkole

Znalezione obrazy dla zapytania cyrk szok

31 maja w naszej szkole gościł cyrk "Szok". SKO-wicze bawili się świetnie, oglądając magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Niektórzy z publiczności mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności. To było naprawdę "szokujące" przeżycie! Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. 

Co tu dużo mówić. Artysta podczas pokazu rozbił bank.

A co było w środku?

Zgadnijcie...

Czy już wiecie?

Brawo, oczywiście że złoto - złote kule.

 

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 13
  • 5