26.01.2019

Choinka z Lokatką i Pancernikiem

 

24 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa zorganizowana przez Radę Rodziców i pedagogów z klas 0-III. Do szkoły licznie przybyli uczniowie najmłodszych klas. Mali i dorośli tańczyli w kółeczkach i wężykach śpiewając teksty znanych piosenek. SKO-wicze pięknie prezentowali się w strojach karnawałowych. Podczas przerwy można było posmakować słodkości przygotowanych przez mamy. Były kanapki, ciasto, napoje oraz owoce. Po poczęstunku czym prędzej każdy wracał na salę.

  

Niespodziewanie podczas zabawy SKO-wiczów odwiedziła Lokatka i Pancernik Hetetepes. Dzieci bardzo gorąco przywitały specjalnych gości, po czym zaprosiły do wspólnej zabawy. Lokatka i Pancernik wspaniale odnaleźli się w energetycznym tańcu. 

  

   

Lokatka i Pancernik przeprowadzili dla uczniów konkurs na "Najładniejszy taniec". Wybór był bardzo trudny, gdyż wszystkie dzieci pięknie tańczyły. Ostatecznie Pancernik i Lokata przyznali nagrody:

I miejsce: Gabriela Kowalczyk

II miejsce: Julia Bakuła

III miejsce: Lena Grala

    

 

Tego dnia odbył się również konkurs na "Najpiękniejszy strój". Wszyskie stroje były bardzo piękne, dlatego wszystkie dzieci otrzymały prezenty.

    imgimg

SKO-wicze z żalem pożegnali Lokatkę i Pancernika. Zrobili pamiątkowe zdjęcie i zaprosili na kolejne spotkanie.

Ten wspólnie spędzony z Lokatką i Pancernikiem wspaniały dzień przejdzie do historii.

 

                      

Znalezione obrazy dla zapytania zapraszamy ponownie gif

O godzinie 19.00 odbyło się wspólne kolędowanie nauczycieli, rodziców, uczniów i mieszkańców wsi. Wystąpił Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Wach" pod przewodnictwem Janiny i Ryszarda Kaczyńskich. Zaprezentowali zarówno najpopularniejsze polskie kolędy, ale również te mniej znane.

   

 Wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w podniosły i pełen magii nastrój. 

Na koniec wszyscy spotkali się przy wspólnym poczęstunku.

Znalezione obrazy dla zapytania koledowanie  gif

 

Znalezione obrazy dla zapytania wspolne koledowanie 2019  gif

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 2
  • 4