14.05.2020

Apetyt na zdrowie

Narysuj mnie!" - prosi Lokatka. - Szkolne Blogi

Zapraszam do lektury o zasadach prawidłowego odżywiania,

świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności.

Dowiesz się m.in.

- jak to co jesz, wpływa na Twoje zdrowie,

- czego potrzebuje Twój organizm,

- jak mądrze kupować,

- jak nie marnować żywności,

- zdrowe i smaczne posiłki - przepisy.

 

Kliknij w poniższy link.

 

 https://www.pkobp.pl/media_files/5bccb6d6-37bd-4912-92c8-28c7f7275e0f.pdf 

 

Czy masz apetyt na zdrowie? - Szkolne Blogi

Planuj i oszczędzaj!

Co się bardziej opłaca?

Czy w sklepie, w którym robisz zakupy, bardziej opłaca się kupować na wagę, na sztuki czy w opakowaniach zbiorczych. Sprawdż uzupełniając tabelkę, wpisując ceny trzech różnych produktów. 

PRODUKT CENA ZA SZTUKĘ CENA ZA 1 KG CENA ZA OPAKOWANIE 100G

Na przykład:

Jabłko

40 gr 4 zł 1 zł 50 gr
       
       
       

Untitled

POWODZENIA

▷ Zakupy spożywcze: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ...

 

1
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 14
  • 6
Komentarze