30.11.2016

Ojczyzna słowem malowana

W listopadzie odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Rozpoczęliśmy przygodę z poezją, która wkrótce będzie nam towarzyszyć w przygodach z SKO ;) Szczegóły już niedługo!!!!

imgimg

W piątek, 11 listopada w całym kraju uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. W naszej szkole obchody odbyły się dzień wcześniej. Odświętnie ubrani uczniowie, z biało – czerwonymi kotylionami na piersiach wzięli udział w apelu upamiętniającym to ważne święto. Zaczęło się tradycyjnie od odśpiewania hymnów (państwowego i szkolnego), następnie uczniowie klasy VI przedstawili krótką scenkę, która miała przybliżyć dzieciakom jak ważnym dniem jest 11 listopada.

Kolejnym punktem programu obchodów Święta Niepodległości był II Szkolny Konkurs Recytatorski Ojczyzna Słowem Malowana. Celem konkursu było przybliżenie uczniom wierszy o tematyce patriotycznej i uwrażliwienie na ich piękno.

A wszyscy uczestnicy chętnie brali udział, gdyż swoją przygodę z poezją będą kontynuować na zbliżającym sie konkursie z SKO... szykujcie się dzieciaki... kolejny konkurs lada chwila!!!!

22
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 21
  • 23
Komentarze