09.03.2011

Przygotowania do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej SKO PKO BP

Od kilku tygodniu w naszej szkole trwają przygotowania do konkursu wiedzy ekonomicznej. Naszą szkołę będzie reprezentowało troje uczniów z klasy VI.

Po feriach zabraliśmy się do przygotowań, do wzięcia udziału w turnieju wiedzy ekonomicznej. W wolnych chwilach opiekun SKO i uczniowie spotykają się aby przecwiczyc wiedzę ekonomiczną. Utrwalamy podstawowe pojęcia bankowe i finasowe, czytamy o historii banku, szkolnych kas oszczędności, a także rozwiązujemy wiele pożyteczn działań na obliczanie kosztu kredytu, odsetek, oprocentowania itp. Mamy nadzieję, że bedziemy godnie reprezentowac naszą szkołę na konkursie w Tereszewie. To już 8 kwietnia br. Trzymajcie za nas kciuki!

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 4
  • 2