04.03.2014

Zimowisko "Moje pasje"

Tegoroczne zimowisko przebiegało pod hasłem "Moje pasje". Trwało dwa tygodnie ferii zimowych, więc mieliśmy mnóstwo czasu i okazji na świetne zabawy!!!

Każdy z nas rozwijał swoje umiejętności i odkrywał nowe pasje. To bardzo ważny element w życiu każdego człowieka, który rozwija, daje wiele satysfakcji i radości. To dzięki pasji osiągamy sukcesy w danej dziedzinie, dzieci powinny poznać ich smak:)

Każdy nauczyciel prowadzący dany dzień zajęć starał się, by był on bardzo wyjątkowy. Wyjazdy, zajęcia w szkole, posiłki, zajęcia ruchowe i wiele czasu na doświadczanie to sedno całego zimowiska.

 

Uczestnicy  lepili zwierzęta z masy solnej, maski papierowe, wzięli udział w fantastycznych zajęciach z "Robotyki", podczas których konstruowali prawdziwe roboty - pojazdy, które same się poruszały!!! Jeździły do kina, poznawały smak teatru, konstruowały z klocków Lego w Centrum Zamenhofa, lepili w glinie w Muzeum Alfonsa Karnego, szaleli z radości w "Fikolandzie", opychali pysznymi obiadami i podwieczorkami oraz pizzą. Fantastycznie bawili się również na zajęciach tanecznych w klubie "Afrolatin" oraz na zajęciach kulinarnych.

 

To był czas pełen wrażeń i doświadczeń! Oby więcej tak mile spędzonych chwil w szkole i poza nią:)

 

Do zobaczenia za rok!

copy_of_DSC_0064.JPGDSC_0078.JPG

DSC_0083.JPGDSC_0013.JPG

DSC_0006.JPGDSC_0097.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 19
  • 6