13.06.2016

Szkolny HAPPENING SKO

13 czerwca wspólnie świętowaliśmy Happening SKO w naszej szkole.

Na początku odbył się Maraton SKO, który rozpoczęły: nasz gość z Banku PKO BP Pani Anna Radziszewska oraz Szkolny Opiekun SKO Lucyna Kloza - wspólnie zrobiły pierwsze okrążenie sztafety SKO, zaraz po nich wystartowało mnóstwo chętnych dzieciaków, bo sport to zdrowie:)

Później wszystkich zaprosiliśmy do Słodkiego Zakątka SKO, gdzie można było uraczyć się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez naszych SKO-wiczów. Były muffinki, ciasteczka, pączusie, ciasta i oczywiście przez wszystkich wyczekiwane gofry:) MnnnniaM!

Odbyła się również LOTERIA SKO, podczas której można było wygrać nagrody i gadżety SKO lub pocieszyć się słodkim drobiazgiem.
 
Przeprowadziliśmy również ANKIETĘ SKO, w której pytaliśmy o marzenia naszych uczniów - na co chcieliby przeznaczyć wygrane przez szkołę pieniążki w SKO.

Chętni uczniowie mogli również zbudować Żyrafkę Lokatkę z origami w 3D pod czujnym okiem Pana Siarheia, natomiast najmłodsi na zajęciach origami z Panią Jolą wykonali portrety Żyrafki Lokatki, ale w stylu płaskim. Efekt - REWELACYJNY!

Było Fantastycznie!!!
 
I oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten dzień uczniom, rodzicom i nauczycielom:) BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!!!
 
Lucyna Kloza

imgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 5
  • 4