15.10.2013

Mistrz Świata w naszej szkole

Wejście gościa na salę gimnastyczną wznieciło burzę oklasków. Tak został przywitany przez uczniów Zespołu Szkół w Marcinowicach nasz utalentowany młociarz Paweł Fajdek. Odwiedził nas 11 października 2013 r.

Sportowiec opowiadał o swej karierze, wysiłku, który trzeba włożyć, by rozwinąć swój talent, namawiał do pracy nas sobą. Podczas spotkania z Mistrzem okazało się, że jest to miły, uśmiechnięty i skromny młody człowiek, który szybko nawiązał kontakt z młodzieżą i potrafił odpowiedzieć, na wszystkie, nawet te podchwytliwe pytania. A takich nie brakowało. Uczniowie pytali o plany sportowe, sposób odżywiania a nawet o to, czy jest w związku. Tu pan Paweł wykazał się poczuciem humoru i najpierw sprawdził, kto zadaje pytanie, a dopiero potem udzielił odpowiedzi.

Na zakończenie spotkania gość rozdawał autografy i wtedy ustawiła się taka kolejka, jakiej już najstarsi nauczyciele wspominający czasy poprzedniego ustroju, nie pamiętali. Pomimo zmęczenia Mistrz pozował jeszcze do zdjęć z władzami gminy, nauczycielami i młodzieżą. Wizytę mistrza w naszej szkole zorganizowała pani Sylwia Jastrzębska - opiekun SKO.

 

 

DSC_0013.JPG

 

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 11
  • 6