15.11.2016

PIERWSZE W GMINIE I TRZECIE W POWIECIE.

JESTEŚMY WYSPORTOWANI!

W dniu 2 listopada 2016r. odbyły się gminne zawody w unihokeja na hali sportowej w Bobrowie. Nasza szkoła rywalizowała z uczniami z Drużyn,Bobrowa oraz Nieżywięcia. W kategorii chłopców nasza szkoła zajęła 3miejsce, zaś w klasyfikacji końcowej dziewcząt SP Małki zwyciężyły.Zwycięstwo naszych uczennic w zawodach gminnych pozwoliło na udział w zawodach powiatowych w Zbicznie, gdzie rywalizowały z zawodniczkami z SP nr 2 i SP nr 4 z Brodnicy, Jajkowa, Zbiczna oraz Płowęża. Porażka z mistrzyniami powiatu z Jajkowa, remis ze Zbicznem oraz wygrana z SP nr 2 z Brodnicy uplasowała naszą szkołę na 3 miejscu w powiecie.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

img

img

img

2
Dodaj Komentarz
 • 13
 • 1
 • 7
Komentarze
 • DWOJKA
  DWOJKA
  83.25.xxx.xxx
  2016-11-16 14:21 | Temat: :]
  ODPOWIEDZ

  Pleszewska Dwójka pozdrawia i w dowód przyjaźni głosik zostawia
  ..............┏╮╭┓
  .............╭╰ტ ტ ╯╮
  .............╰╭╰╯╮╯
  .........✿....┗╯╰┛
  ....┏╮╭┓√,•*´✿
  ╭╰ტ ტ ╯╮/¸✿
  ╰╭╰╯╮╯/¸.•*┏╮╭┓
  ...┗╯╰┛√•*╭╰ტ ტ ╯╮
  .✿•*´)//*´¯`*.╰╭╰╯╮╯
  ...✿´)//¯`*(¸.•...┗╯╰┛
  .(▒╳▒╳▒╳▒╳▒╳▒╳▒)
  (░░░░░░░░░░░░░░░░)
  .(░░░░░░(▒)(▒)░░░░░)
  __(░░░░(▒)(✿)(▒)░░░)
  ___(░░░░(▒)(▒)░░░░)
  ____(░░░░░░░░░░)
  ______(▒▒▒▒▒▒▒)

 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  95.49.xxx.xxx
  2016-11-15 23:27 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  இڿڰۣ¸
  We wtorek Was odwiedzamy
  i z Mszczonowa pozdrawiamy :-)இڿڰۣ¸
  GRATULACJE