24.11.2016

Obchody Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Przemocy Wobec Dzieci

Dnia 17 listopada 2016r. uczniowie naszej szkoły  laureaci szkolnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczna Rodzina” brali udział  obchodach Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Przemocy Wobec Dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie zorganizowanego przez Zespół Interdyscyplinarny do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów,  którzy brali udział w gminnym  konkursie plastycznym ,,Bezpieczna rodzina” pod patronatem wójta gminy Bobrowo p. Pawła Klonowskiego  kl. I- III: Zofia Głogowska, Dorota Kosakowska, Wiktoria Irwan, Julia Witkowska, Klaudia Rumińska ; kl. IV-VI Wiktoria Konera, Ola Gołembiewska, Julia Romanowska, Karolina Laskowska. W kategorii kl. IV- VI  miejsce II zajęła Julia Romanowska kl. VI GRATULUJEMY!

img

img

img

2
Dodaj Komentarz
  • 26
  • 16
  • 23
Komentarze