21.03.2016

CERTYFIKAT DLA SZKOŁY

W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w obchodach Europejskiego ,,DNIA OBCHODÓW ZDROWEGO JEDZENIA I GOTOWANIA" - DZIEŃ ŚNIADANIE DAJE MOC. Akcję zorganizował : Samorząd uczniowski, Świetlica Środowiskowa oraz SK PCK

Nasza szkoła  uczestniczyła w ogólnopolskim programie „ŚNIADANIE  DAJE MOC", na którym honorowy patronat objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, ORE – Ośrodek  Rozwoju Edukacji. Zostały przygotowane dla wszystkich uczniów zdrowe przekąski: jabłka, gruszki, banany i marchewka. Program był elementem edukacji zdrowotnej, w którą włączyli się: Samorząd Uczniowski, Świetlica Środowiskowa i Szkolne Koło PCK. Nasza szkoła i opiekunowie ( Lena Piertkiewicz, Marek Piotrowski i Maria Jakubowska) otrzymali certyfikaty udziału w programie.

img

img

img

4
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 3
  • 6
Komentarze