07.06.2019

Jak się bawić . . . to tylko z SKO

Tak bawiliśmy się podczas Pikniku Rodzinnego w Makowiskach. 

img

Niedziela 2 czerwca 2019 roku przejdzie do historii Makowisk jako najciekawsze wydarzenie bieżącego roku. Zorganizowany przez SP w Makowiskach po raz 26 Festyn Rodzinny przyciągnął uwagę całej społeczności lokalnej.

Czekały na nas zabawy na świeżym powietrzu: zjeżdżalnie, kule na trawie, quady, zwierzęta, trkator, motocykle. Uroku imprezie dodało malowanie twarzy, makijaż profesjonalny oraz puszczanie baniek mydlanych a także różnorodne zabawy prowadzone przez animatorów z udziałem dzieci i dorosłych.

img  img

img

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko przygotowane przez członków Szkolnej Kasy Oszczędności, gdzie po wykazaniu się wiedzą ekonomiczną i bankową można było otrzymać nagrody, których sponsorem był Bank PKO BP w Jaśle. A oto przeprowadzone komkursy:

 Bankowe potyczki – konkurs znajomości terminów  związanych z pieniędzmi dla klas I - III
• Bankowy zawrót głowy - konkurs wiedzyekonomicznej dla klas IV - VI
• Wszystkie drogi prowadzą do Lokatkikonkurs  w oparciu o materiały udostępnione przez bank: rebusy, krzyżówki

i labirynty dla dzieci w wieku przedszkolnym

• Bankowość od środka – konkurs dla dorosłych
• Bankowe potyczki rodzinne – konkurs dla rodzin

img  img

img

imgimg

img   img

Niewątpliwą atrakcją były przygotowane przez rodziców upominki oraz bufet gdzie można było kupić : watę cukrową, lody, napoje, świeże pierogi, gofry, tosty, galaretki, zapiekanki.

imgimg

Wrażeń dodawało oczekiwanie na losowanie szczęśliwej cyfry pod którą kryły się: zestaw mebli ogrodowych i łyżworolki a także licytacja stołu kuchennego i studni ogrodowo- dekoracyjnej.

img

Powyższe upominki otrzymaliśmy od sponsorów, którym serdecznie jeszcze raz dziękujemy. 

Szkoła w Makowiskach to dowód na to, jak w małych społecznościach wiejskich  przebiega proces integracji: budowania relacji, przyjaźni i więzi a także efektywnej pracy w zespole.

img  img   img

 

 

13
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 11
Komentarze