1

SKO Blog Miesiąca
Znam już laureatów ostatniej w tym roku szkolnym edycji konkursu!
12
Blog SKO

SKO SP1 w Szprotawie

SKO SP1 w Szprotawie

Witajcie w naszej bajce..... SKO to wielka przygoda i niekończąca się opowieść o oszczędzaniu, o działalności SKO, o organizowanych akcjach propagujących mądre, systematyczne, aktywne oszczędzanie. Zapraszamy i nakłaniamy do czytania naszych informacji o wszystkich podejmowanych działaniach w ramach SKO, komentowania ich i oddawania głosików. Pozdrawiamy :)

Kolorowo i zdrowo odżywiamy się przez cały rok

W dniach od 8.11.2019 uczniowie klas I-III wzięli udział w akcji promującej zdrowe odżywiania.W tych dniach dzieci poznały moc zdrowego odżywiani na funkcjonowanie organizmu. Poznali nazwy witamin i ich pozytywne właściwości. Na koniec przyrządzono zdrowe kanapki, sałatki warzywne i owocowe. Człon ...

5

Jak uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2019 nasi uczniowie, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości Polski także wspólnie odśpiewali 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego".Uczniowie wykonali gazetki ścienne oraz biało- czerwone flagi.. Żyrafka Lokatka również przyłączyła się do świętowania.

22

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dnia 5.11.2019 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W obchodach wzięła także Żyrafka Lokatka, która przebrała się za biedronkę i brała udział w zabawie.

29

Pamiętamy o zmarłych

Przed Dniem Zmarłych społeczność szkolna pamiętała o ludziach,którzy odeszli.Wspominała ich zasługi.Wspominała swoich bliskich. Uczniowie udali się pod pomnik papieża Jana Pawła i zapalili znicze.

9

Jesienny portret Żyrafki Lokatki

W miesiącu październiku SKO ogłosiło konkurs plastyczny pt"Jesienny portret Żyrafki Lokatki".Prace wykonujemy z wykorzystaniem darów jesieni.Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci na piękno przyrody jesienią oraz możliwości jej wykorzystania do prac plastycznych oraz przybliżenie wizerunku Lokat ...

3

Światowy Dzień Walki z Otyłością

W tym dniu 24.10.2019 odbyła się aktywna przerwa oraz uczniowie przygotowywali zdrowe kanapki.

4
1