30.06.2021

Uczniowski Klub Sportowy

Iskra Kołaczkowo

img

Cały miniony rok szkolny,w każdą środę i piątek, 10 uczniów naszej szkoły spotykało się na treningach unihokeja. Drużynę stworzył i trenuje p. Tadeusz Kiciński, a wymieniona 10 to: Igor, Hubert, Klaudiusz, Alicja, Natalia Klaudia, Paweł, Honorata, Maksymilian i Marcel (uczniowie klas 4-7).

Na zdjęciu pniżej Igor i Hubert przed treningiem:

img

Całej drużynie życzymy samych wygranych meczów w przyszłym roku szkolnym. Cieszymy się, że tak liczne grono naszych uczniów znajduje czas na udział w pozaszkolnych zajęciach sportowych. Życzymy wytrwałości i powodzenia!

1
Dodaj Komentarz
 • 3
 • 1
 • 9
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  176.109.xxx.xxx
  2021-07-01 06:32 | Temat: ;
  ODPOWIEDZ

  😍😍UWAGA:):):) ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W TRZECIEJ EDYCJI...😍🚣‍🏄‍🚵‍😍

  Ogólnopolskiego, wakacyjnego konkursu fotograficznego "Cztery pory roku - lato z SKO"
  https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-orzysz/kochani-zapraszamy-was-do-udzialu-w-trzeciej-edycji/

  PS Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.