21.09.2020

Szkolne Święto Samorządności

Wybory do SU cz.1

Nadszedł czas na wybór nowego przewodniczącego Samorządu Ucziowkiego. Celowo piszę przewodniczącego bo w tym roku startują tylko chłopcy :) Przedstawiam ich sylwetki:

Filip Stanisławski i Igor Jóźwiak

img Jestem Filip Staniławski. Mam 10 lat. Chodzę do IV klasy. Interesuję się piłką nożną oraz karate, które trenuję od 2 lat. Lubię jeździć rowerem.

 

Mam na imię Igor. Mieszkam w Grabowie Królewskim. Mam 9 lat i chodzę do IV klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim. Staram się być systematyczny. Uczęszczam na treningi karate. W wolnym czasie lubię jeździć rowerem i grać w gry planszowe. 

Wojciech Zimny i Mateusz Staszak

img

Jestem Mateusz Staszak. Mam 11 lat. Moje zainteresowania to rolnictwo i bardzo lubię spędzać czas na dworze. Chętnie jeżdżę rowerem. 

Mam na imię Wojtek. Chodzę do VI klasy. Kocham zwierzęta i chętnie dba o przydomowy ogródek. Lubię sspędzać czas na świeżym powetrzu. 

Juliusz Swędrowski i Igor Mikołajczak

img Mam na imię Igor. Chodzę do klasy VII. Mam 13 lat. Moje zainteresowania to sport a głównie piłka nożna.

Nazywam się Juliusz Swędrowski. Uczęszczam do klasy VII S.P. im. J.Brzechwy w Grabowie Królewskim. Jestem osobą kontaktową, koleżeńską, otwartą na otoczenie. Moje hobby to m.in. piłka nożna, unihokeji pływanie. W przyszłości chciałbym odbyć podróż dookoła świata.

 

Wybory już wkrótce....

 

1
Dodaj Komentarz
  • 30
  • 26
  • 12
Komentarze