05.03.2013

LALKI c.d

Piękne, piękne, piękne lalki konkurs już rozstrzygnięty :)

To piękna akcja, która niesie dużo nadziei na lepsze jutro dla dzieci. Cieszymy się, że w naszej szkole p. Ewa zdecydowała się poświęcić swój czas i zająć się prowadzeniem akcji  na naszym terenie.

Nasi uczniowie, członkowie SKO, także dostarczyli swoje lale charytatywne na ten szczytny cel. Wszyscy bardzo dużo czasu i serca włożyli w stworzenie tych niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju dzieł sztuki. Mamy nadzieję, że tego wyjątkowego dnia ( 19 lutego – wtorek) uzbiera się spora kwota, którą p.Ewa zasili konto UNICEF dla dzieci Czadu,  jednego z najbiedniejszych krajów w Afryce.

 

Już dziś  wszystkie laleczki można obejrzeć w zakładce -->> PREZENTACJE. <<--

 

SP w Dziwnowie projekt ” WszystkieKolory Świata zakończył się 19 lutego 2013 roku. Cała szkoła wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyła w „DniuWszystkich Kolorów Świata„. W akcji wzięło udział 81 laleczek charytatywnych. Wszystkie lalki znalazły swoich opiekunów, którzy w czasie licytacji oddali dobrowolną darowiznę na rzecz dzieci w Czadzie. Licytację prowadziła p. Renata Kronenberg. Zebraliśmy kwotę 3,800 zł., która przerosła nasze oczekiwania. Koło teatralne „Fantazja” przedstawiło sztukę o przyjaźni i marzeniach dziecięcych. Zespół muzyczny „Szkwał” zaśpiewał piosenkę pt.„Wszystkie dzieci nasze są.

:-P W konkursie na najciekawszą lalkę wygrała lalka Mea uczennicy klasy 5 Mai Klimczak.

:-P Drugą lalkę wytypowaną na konkurs na Facebooku została lalkaAlejandro ucznia klasy 1 Ksawerego Potocznego.

Wielkie podziękowania dla uczniów, rodziców i gości, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i wsparli tę akcję charytatywną.

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 6
  • 2