16.05.2019

To już MAJ!

Witajcie, witajcie, dawno się do was nie odzywaliśmy a tu już MAJ. Trochę się działo u nas: klasa VIII pisała egzaminy- był to stresujący czas to po raz pierwszy uczniowie w Naszej szkole pisali tak poważny egzamin.Teraz to tylko trzymamy kciuki aby wyniki tego egzaminu były bardzo dobre. potem długa majówka - to piękny czas. Teraz zaczęła się poważna nauka, za miesiąc koniec roku - trzeba poprawić oceny.Przed nami jeszcze Dzień Matki , oczywiście będzie uroczysta Akademia z tego powodu.W piątek 31 maja w naszej szkole będzie PIKNIK RODZINNY.Organizatorem jesteśmy my działaczki SKO. Będą konkursy, zabawy, sprzedaż ciasteczek przez Nas upieczonych a na dodatek konkurs Talentów-to będzie zabawa. Napiszemy wam relację z tych imprez.Pa, pa ,pa

2
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 8
  • 1
Komentarze