31.01.2013

Podsumowania, nagrody, dyplomy...

Zakończył się pierwszy semestr nauki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował uroczysty apel, na którym podsumowaliśmy naszą pracę w pierwszym półroczu.

Zuzia Krajcarz i Kamila Zalewska z Samorządu Uczniowskiego przedstawiły osiągnięcia naszych uczniów na różnych polach.

DSC03191.JPG

Najpierw poznaliśmy najlepszych uczniów z klas I-III i tych z najwyższą średnią z klas IV-VI. Oto oni:

DSC03192.JPG

Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie, którzy bardzo lubią chodzić do szkoły, a przy tym dopisało im w ubiegłym semestrze zdrowie. Dzięki temu mogą pochwalić się 100% obecnością. Są to:

Andrzej M. z klasy II,

Julka M. i Krzysztof S. z klasy III,

Patrycja P. z klasy V

Kamila Z. z klasy VI.

Gratulujemy!

Dowiedzieliśmy się również jak wielu uczniów wzięło udział w różnych konkursach. Były to konkursy: o Patronie naszej szkoły, Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny, Matematyczno-Przyrodniczy, diecezjalny konkurs wiedzy i diecezjalny konkurs plastyczny, konkurs pieśni patriotycznej im Gen. Hedy-Szarego, konkurs plastyczny "Potrzebuję rodziców od zaraz" oraz bieg uliczny. Wśród uczestników tych zmagań są osoby, które wywalczyły zwycięstwo lub zakwalifikowały sie do dalszych etapów.

Jesteśmy z Was dumni!

Po przedstawieniu wyników ciężkiej pracy przyszedł czas na nagrody.

Pierwsza z nich powędrowała do Dominika M., ucznia klasy III, który przeczytał najwięcej książek w I półroczu. Otrzymał nagrodę książkową i słodycze, które na pewno umilą mu czas.

DSC03177.JPG

 

DSC03193.JPG

Następnie opiekun SKO, p. Agnieszka Nurzyńska wręczyła nagrody dla zwycięskich klas w konkursie na najładniejszą choinkę w szkole, który organizowany był na naszym blogu w okresie świąt. Z pewnością dyplomy będą wisiały na honorowych miejscach w każdej z klas.

DSC03181.JPG

Na koniec miła niespodzianka spotkała wszystkich tych, którzy najgorliwiej włączyli się do zbiórki karmy i innych darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kielcach, która organizowana była w grudniu pod hasłem "Gwiazdka dla kota i psa". Otrzymali oni dyplomy z podziękowaniami za wzorowy udział w tej akcji. Widać było, że sprawiły one dzieciom wiele radości i uczniowie byli dumni i zadowoleni.

DSC03186.JPG

 

Przed nami II semestr. Życzymy wielu sukcesów!;-)

14
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 5
  • 7
Komentarze