02.01.2013

Nowy konkurs plastyczny

Ogłaszamy nowy konkurs plastyczny dla członków SKO. Może w nim wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły! Nagrody czekają!

W najnowszej gazetce Brawo Bank został ogłoszony nowy konkurs plastyczny dla członków SKO. Mogą w nim wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Waszym zadaniem jest plastyczne przedstawienie  swojego noworocznego postanowienia związanego oczywiście z oszczędzaniem pieniędzy!  Liczymy na waszą pomysłowość! Każda praca powinna być wykonana  dowolną techniką na kartce formatu – A 4. Możecie użyć farb, kredek, kolorowego papieru  lub wykonać  kolaż.  Nie zapomnijcie się podpisać! Podajcie imię, nazwisko, klasę oraz wiek. Najciekawsze prace prześlemy na konkurs krajowy!  Nagrodami w konkursie krajowym są  ipody shuffle! Może to właśnie ktoś z Was zostanie zwycięzcą? Postarajcie się! Życzymy wszystkim powodzenia!

Prace oddajemy do końca  stycznia!

Wszystkie informacje są też dostępne na gazetce SKO.

IMG_9067.JPG

2
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 4
  • 0
Komentarze