Jak wiadomo ludzie dzielą się na 3 osobowości,wzroklowców,sluchowców, czuciowców.U człowieka bardziej jest zrozwiniery zmyłś wzrokowy więc słuchowce i czuciowce mogą nie nadąrzać za wzrokowacami przez co zazwyczaj powstaje konflikt dzieci mniej uzdolnionych i spychających na margines
Wesołego Alleluja! ____________.$$$. ___________/$$$$$$. _________<$((●)$$$|.__ ___________\$$$$$$$$§§§§)_ _____§§🐤§__`>$$$$ooo§§§§§'> ___🌺§🌺§§🌺_|$$ooooooo§§§/' __(§🐤§§🐤§§🐤_\$ooooooo§;/ _🌺§🌺§§§🌺§§🌺__\$$ooo§§/ _(§🐤§§🐤§§🐤§)__|$$$$”/ _🌺§§🌺§§🌺§§🌺_,'|___/ \\\\(§🐤§§🐤§§🐤///.\\\//.,'\.. Najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy SKO w SP2 W LUBANIU
Witam w nowym roku szkolnym. Życzę Wam samych piątek i szóstek, wielu sukcesów w szkole i poza nią, wspaniałych kolegów , koleżanek i oczywiście zdrowia. Pozdrawiam SKO Mszczonów
Ptasie pióro może być całkiem dobrą zakładką do książki. To takie od danie drugiego życia dla pióra
Nie daleko posadzonego pięknego dębu ,posadził bym Miłorząb Japoński,co nadawało by jeszcze większego silniejszego znaczenia przy Dębie
Jak wiadomo ludzie dzielą się na 3 osobowości,wzroklowców,sluchowców, czuciowców.U człowieka bardziej jest zrozwiniery zmyłś wzrokowy więc słuchowce i czuciowce mogą nie nadąrzać za wzrokowacami przez co zazwyczaj powstaje konflikt dzieci mniej uzdolnionych i spychających na margines
W tej szkole pracują nauczyciele z niebieską kartą za znęcanie się, a dyrekcja nie reaguje i jest dla niej to obojętne.
Wesołego Alleluja!
____________.$$$.
___________/$$$$$$.
_________<$((●)$$$|.__
___________\$$$$$$$$§§§§)_
_____§§🐤§__`>$$$$ooo§§§§§'>
___🌺§🌺§§🌺_|$$ooooooo§§§/'
__(§🐤§§🐤§§🐤_\$ooooooo§;/
_🌺§🌺§§§🌺§§🌺__\$$ooo§§/
_(§🐤§§🐤§§🐤§)__|$$$$”/
_🌺§§🌺§§🌺§§🌺_,'|___/
\\\\(§🐤§§🐤§§🐤///.\\\//.,'\..
Najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy SKO w SP2 W LUBANIU
Witamy Blogowych przyjaciół w nowym roku szkolnym!
💗I znów jesteśmy z WAMI...Witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021💗
Witamy w nowym roku szkolnym:)
Życzymy wytrwałości, sukcesów
i przesyłamy moc pozytywnej energii :)))
Witam w nowym roku szkolnym. Życzę Wam samych piątek i szóstek, wielu sukcesów w szkole i poza nią, wspaniałych kolegów , koleżanek i oczywiście zdrowia.
Pozdrawiam
SKO Mszczonów