1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci, Dzień Dziadka
Najlepsze życzenia dla obchodzących to święto :)
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Świateczne życzenia z Europą

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, nasi uczniowie wraz z uczniami ze szkoły włoskiej "G Deledda" w Pescopagano koło Neapolu, w ramach realizacji projektu Erasmus+, wymienili się świątecznymi kartkami z życzeniami :)

2

Świąteczne warsztaty dla rodziców

W naszej szkole i przedszkolu odbyły się warsztaty dla rodziców. Wspólnie wykonano piękne stroiki i bombki na Jarmark Bożonarodzeniowy.

1

Turniej klas czwartych

1 grudnia 2017r. w bibliotece szkolnej odbył się turniej klas czwartych "Wesołe przygody misia Paddingtona" w ramach realizacji projektu Erasmus+ Enhanced English and ICT Skills + European Dimension in SP3 Lubsko.

2

Dyskoteka Andrzejkowa

Super dyskoteka :) :) :) Zabawę przygotował Samorząd Uczniowski.

0

"Dzień Pluszowego Misia"

Dnia 24 listopada br., w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia :)

2

Uroczystość Święta Niepodległości

Dnia 13 listopada br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

1

Śniadanie daje moc!

Dnia 8 listopada, uczniowie klas I-III brali udział w ogólnopolskiej akcji promującej zdrowe odżywianie ŚNIADANIE DAJE MOC. Dzieci w klasach przygotowały zdrowe, kolorowe i pyszne kanapki, które razem degustowały.

0

Święto Biblioteki

W naszej szkole w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbyła się impreza pod tytulem SWIETO BIBLIOTEKI. Dzieci solidnie przygotowały się do tego święta. W klasach wykonały gazetki, brały udział w konkursie plastycznym, przygotowały okrzyki związane z czytaniem no i oczywiście przebrały sie za postac ...

1

Konkurs rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą gazetkę o oszczędzaniu w klasach młodszych. Oto zwycięzcy: I miejsce - klasa Ia; II miejsce - klasa IIIb: III miejsce - klasa IIIa; IV miejsce - klasa IIa. Serdecznie gratulujemy pomysłowości :)

2
1 2 3 następna ostatnia