1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał 1. edycję konkursu w nowym roku szkolnym!
43
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Projekt Powstańcy'44 Pamiętamy

Podsumowanie Projektu Powstańcy'44 Pamiętamy realizowanego na lekcjach języka polskiego i historii w klasach 7 i 8. W ramach podsumowania klasa 8 "a" przygotowała warsztaty pt. "Co każdy powstaniec współcześnie wiedzieć powinien".

1

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole. Zaprezentowała się klasa I a😊. Oto fotorelacja

0

"Dzień Grzyba" u przedszkolaków

24 września w naszych Oddziałach Przedszkolnych obchodzono "Dzień Grzyba", dzieci kodowały, poznawały grzyby oraz wykonały koszyczki z borowikiem.

1

"Międzynarodowy Dzień Kropki"

"Mandalowy" zawrót głowy z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Uczniowie naszej szkoły oraz grupy przedszkolaków Krasnali i Tygrysków we wspólnym projekcie mandalowym. Niech żyje KROPKA!!!

2

Witamy szkołę w nowym wystroju :)

Nowy rok szkolny przywitał uczniów zmianami. Niespodziankę przygotowali nauczyciele. Mamy nadzieję, że spodoba się uczniom i umili im czas spędzony w szkole.

0

Kolejna wizyta w schronisku :)

Kolejna wizyta naszych uczniów w schronisku dla zwierząt w Żarach. Uczniowie zorganizowali sprzedaż ciast, a za uzbierane pieniążki zakupili karmę dla psiaków. Pieski i uczniowie szczęśliwi po spacerze. Oto fotorelacja 🐶🐕🐩

4

"Dzień Języka Ojczystego"

21 lutego 2020r. z okazji Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole,odbyły się konkursy i zabawy, których tematem były znajomość i piękno polszczyzny. W wesołych konkurencjach wzięła udział niemal cała społeczność szkolna. Pomysłodawcą i organizatorem tej edukacyjnej zabawy była nauczycielka języka pol ...

1

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy :)

Wolontariusze z naszej szkoły zaangażowali się w zbiórkę pieniążków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Łącznie uczniowie wraz z przedszkolakami przekazali 610 zł., dla dziecięcej medycyny zabiegowej :) :) :)

0

Z wizytą w schronisku :)

Dnia 11 stycznia 2020 roku, w ramach wolontariatu odwiedziliśmy schronisko w Żarach. Psiaki obdarowaliśmy karmą i ogromnym sercem. Wspólny spacer i nawiązanie nowych znajomości z pieskami sprawiło nam mnóstwo przyjemności. Na pewno jeszcze tam wrócimy.Dziękujemy rodzicom,którzy wraz z dziećmi uczest ...

2
1 2 3 następna ostatnia