07.04.2011

Znów piszą o nas...

... na szkolnej www, na lokalnym Portalu i w prasie regionalnej!

  O SKO znów na szkolnej www

 

W dniu 9 marca na szkolnej witrynie www znów został opublikowany artykuł o akcjach SKO, w tym wynikach konkursu i przedstawieniu. Odsyłamy do tego artykułu: http://sp3.zambrow.org/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=398

 

Ponadto z lewej strony w menu na szkolnej witrynie Pan Grzegorz zamieścił logo SKO i Szkolnych Blogów, które są hiperłączem do naszego bloga SKO.

 

O SKO na www sp3 zambrów

 

 

  Znów „o nas” w lokalnych mediach...

 

14 marca 2011 Zambrowski Portal Internetowy www.zambrow.org znów opublikował o nas artykuł pt. "Uczą się oszczędzania i zachęcają do tego innych". Tym razem redaktorzy opisali nasze konkursy (na hasło) i akcje (kiermasz walentynkowy, przedstawienie) oraz wspomnieli o zamiarze założenia bloga. Dzięki temu o oszczędzaniu w naszej szkole dowiedzieli się mieszkańcy Zambrowa i całego powiatu.

 

Zachęcamy do przeczytania tego artykułu: http://zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=8432 

 

O oszczędzaniu w SKO na Zambrowskim Portalu www.zambrow.org

 

 

 

SKO w SP3 w prasie regionalnej

 

W jednym z marcowych wydań katolickiego tygodnika regionalnego "Głos Katolicki" wydawanego przez Kurię Biskupią w Łomży również został opublikowany artykuł o akcji oszczędzania w naszej szkole i naszych inicjatywach związanych z oszczędzaniem. Dzięki tej publikacji informacja o SKO dotarła "pod strzechy" w całym regionie.

 

 

Szkolna Gazetka o SKO

 

18 marca, w trzecim wydaniu szkolnej gazetki „Wieści Trójki”, która od kilku miesięcy dostępna jest również on-line pojawiły się "newsy" dotyczące Szkolnej Kasy Oszczędności. Zachęcamy do obejrzenia wersji on-lina naszej szkolnej gazetki: http://press.juniormedia.pl/wie%C5%9Bci-tr%C3%B3jki/ oraz wydania, w którym pojawiły się newsy o SKO: http://press.juniormedia.pl/wie%C5%9Bci-tr%C3%B3jki/11/3/3/

 

W szkolnej gazetce Wieści Trójki znalazły się wzmianki o SKO

3
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 3
  • 9
Komentarze