10.05.2016

Posypały się nagrody!

Z okazji Święta Konstytucji 3 maja moja szkoła zorganizowała apel wspominający te ważne wydarzenie. Rozdano także wiele nagród za wszelkie konkursy organizowane przez naszą szkołę.

4 maja, zaraz po powrocie z majówki czekał na nas apel z okazji Uchwalnia Konstytucji 3 maja. Mimo uroczystej atmosfery dzieci były bardzo zestresowane wynikiem ostatnich konkursów zorganizowanych przez naszą szkołę. Został rozstrzygnięty konkurs na ''Najlepszego Rachmistzra'' , którego laureatami zostali:

- Patrycja Nagalska IVb

- Michał Koliński Va

- Wiktoria Podbielska VIa

img

 

Następnie ogłoszono wyniki konkursu z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Uczniowie mieli za zadanie wyrecytować wiersz o tematyce przyrodniczej i przygotować kostium na temat wybranego przez siebie wiersza. Komisja konkursowa przyznała także nagrody za najlepszy kostium. Laureatami za wygłoszenie wiersza okazali się:

- I miejsce-Kacper Sadowski Ia i Natalia Borowa IIa

- II miejsce-Zofia Gumowska IIb

- III miejsce Aleksandra Łuniewska IIIb

Z tego co usłyszałam na apelu, pierwsze miejsce zostało przyznane słusznie.

W klasach IV-VI nagrodzono II osoby:

- I miejsce-Julia Olechwierowicz IVa

- II miejsce-Małgorzata Jabłonowska Va

Zaś nagroda za najlepszy kostium trafiła do Wiktorii Depczyńskiej z klasy Ib.

img

 

Nagrody w formie podziękowań otrzymali również wszyscy uczestnicy.

Za mile przeprowadzoną atmosferę w ciągu całego apelu podziękowania otrzymała klasa IIa. Przypomniała o najważniejszych zapisach konstytucji, wygłosili przeróżne wiersze. Nasz wspaniały szkolny chór wykonał kilka piosenek, min. ''Witaj Majowa Jutrzenko''. 

Takie świetne, ciekawe apele organizuje tylko nasza szkoła!

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 5
  • 0