16.05.2018

Nasz blog powraca!

Z przyjemnością możemy Was poinformować o powrocie do żywych naszego szkolnego bloga!

W tym roku działo się bardzo dużo - apele, konkursy, różnorodne zwycięstwa, wycieczki...

Jednak o Blogu SKO nie zapomnieliśmy!

 

Mamy zamiar przedstawiać Wam wszystko, co u nas dzieje się ciekawego.

 

Akurat najświeższy jest dzisiejszy koncert szkoły muzycznej. Gromadząc się na sali gimnastycznej, mieliśmy przyjemność wysłuchać klasycznych i tych najnowocześniejszych utworów granych na różnorodnych instrumentach. Jak co roku, zachęcano uczniów naszej szkoły do wstąpienia w szeregi tej wielkiej, muzycznej rodziny. Wydaje nam się, że po dzisiejszych występach w mury szkoły zawita pokaźna rzesza chętnych do nauki.

 

A co działo się u Was? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

oprac. NB

 

0
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 18
  • 3