1

August II Mocny na monecie pięciuset złotowej. Czy to możliwe?
Monety obiegowe, czyli takie, których używamy na co dzień, są wytwarzane w dziewięciu nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł. Czy zdarzyło Ci się jednak zobaczyć kiedyś monetę, która nie wyglądała tak jak te, którymi zazwyczaj płacisz? Może w miejscu, gdzie powinien być ...
3
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu. Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje w naszej szkole już od wielu lat. Będziemy tu opisywać naszą działalność SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Pozdrawiamy Wszystkich i czekamy na Wasze głosy!

DZIEŃ DYNI W KLASIE 2A

W ostatni piątek października klasa 2a świętowała Dzień Dyni.

0

WYCIECZKA DO EŁKU KL. 1A i 2A

21 października klasa 1a i 2a wybrały się na wycieczkę do Ełku.

1

NOCNE KODOWANIE

Czy nauka programowania może być świetną zabawą? Zdecydowanie TAK. Przekonali się o tym uczestnicy projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego z klasy 4a i 6a, którzy 15 października wzięli udział w nietypowej dla siebie przygodzie, jaką było „Nocne kodowanie”.

0

AKCJA "BIJEMY REKORD W RKO"

15 października odbyła się w naszej szkole akcja „Bijemy rekord w RKO”, której celem była popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia oraz zbiórka pieniędzy na zakup Automatycznego Elektrycznego Defibrylatora AED, ...

0

LAS W SŁOIKU

Grupa świetlicowa klasy 1a z panią Gosią B. wykonała kolejne zadanie w ramach ogólnopolskiego projektu ekologicznego „Z ekologią na Ty” - LAS W SŁOIKU 🌲🌳🌲.

0

ZAJĘCIA POKAZOWE Z TENISA ZIEMNEGO

5 października uczniowie klasy 1a wzięli udział w zajęciach pokazowych, zachęcających do uczestnictwa w darmowych treningach w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa!

0

WYCIECZKA KL. 3B I 3C DO NADLEŚNICTWA SPYCHOWO

6 października uczniowie klasy 3b i 3c wybrali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Spychowo, gdzie uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody 🌳🌿.

0

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY "Z EKOLOGIĄ NA TY"

Od września 2021 roku do maja 2022 roku, uczniowie klasy 1a z panią Gosią Biedrzycką, podczas zajęć świetlicowych realizują zadania w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty".

0

KIERMASZ SŁODKOŚCI I RĘKODZIEŁA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas kiermaszu słodkości i rękodzieła uczniowskiego na rzecz Bezdomniaków z grajewskiego TOZ 🐾🐕🐾, zebraliśmy 700 zł

0
1